Üstüne görme ile adet kanaması arasındaki fark nedir lütfen açıklar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme ile adet görme sıklıkla karıştırılan terimlerdir.
Üstüne görme durumunda gebelik vardı, adet görülmesi ise gebelik olmadığını gösterir.

Üstüne görme ile adet görme arasındaki farkları öğrenmek için tıklayınız.....