Uzun sure bosalamadim ve erekte kaldim bunun yuzunden tesislerde ve yumurtalıklarımda ağrı oluşuyor boşalarısam rahatlıyacağımı soyluyorlar

Uzun sure bosalamadim ve erekte kaldim bunun yuzunden tesislerde ve yumurtalıklarımda ağrı oluşuyor boşalarısam rahatlıyacağımı soyluyorlar ama yer zaman musait deil yani o gün boyunca boşalamadım ağrıda 1 saat civarı sonrasında geçti bir sorunla karşılaşırmıyım ???

Tahlil.com Cevabı : Bu tür şikayetleriniz olduğunda bir üroloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.Gerek görür ise ilave tahliller ve muayeneler planlayacaktır.