Uzun zamandan beri affedersiniz büyük abdeste cıktıktan sonra tuvalet kağıdında kan görüyorum özelliklede feçes katı olduğunda görüyorum, bazen hiç görmediğimde oluyor neden dir acaba? hemoroid olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Evet bu durum da ihtimal dahilinde .Bir genel cerrahi uzmanına başvurunuz.