Vajinada arada batmalarim var. Rahîm kanseri olabilir mi ?

33 yaşında bakire bir bayanım. 8ay önce 16cm myom ameliyatı sezaryen olarak oldum. Ameliyat güzel geçti ve sorunum yoktu Ancak 2 ay öncesi demir eksikliğine bağlı bir kansızlık ardından bir kabızlık sorunu yaşadım. Akabinde ilk defa adet arasinda lekelenmem oldu. Sonrasinda Buna eşlik eden bacak ayak ağrılarım başladı ve devam ediyor. Vajinada arada batmalarim var. Rahîm kanseri olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun. Belirtiğiniz şikayetler kanseri düşündürmüyor. Şikayetleriniz devam eder is ekadın doğum doktoruna başvurunuz.