Vajinayı nasıl genişletirim ?Vahinası dar vajinusmus olamaz büyük ihtimal. Kız arkadaşımla ilk kez ilişkiye girdik. Ön sevişme gayet uzun ve güzeldi

Vajinayı nasıl genişletirim ?Vahinası dar vajinusmus olamaz büyük ihtimal. Kız arkadaşımla ilk kez ilişkiye girdik. Ön sevişme gayet uzun ve güzeldi. Fakat birleşme esnasın da pen*sin sadece kafa kısmı vajinaya girmiştir. Bu esnada kanama vs. olmadı. Orgazm oldukdan 1 saat sonra tekrar ilişkiye girdik ve vajinaya parmakla girdim kanama gerçekleşti. Tahminime göre

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınız bakirelik sürecinden henüz yeni çıkmış.Cinsel ilişkiye girdikçe vajina da zamanla genişleyecektir.