VDRL- RPR negatif HBsAg 0.29 negatif Anti HCV 0.04 negatif Anti Hıv 0.4 negatif Anti Hbs 113.7 pozitif bunları bana açıklarmısınız lütfen?

Tahlil.com Cevabı : Frengi, Hepatit B, Hepatit C ve HIV enfeksiyonu yönünden yapılan tahlilleriniz negatif çıkmış.Yani bir hastalık ve enfeksiyon yok.
Ancak Anti HBS pozitifliği var, bu da bir hastalık değil.Hepatit B ye karşı vücudunuzda antikor olduğunu göstermekte.
Daha önceden bu enfeksiyonu geçirmiş olup bağışıklığınız olabilir veya daha önce Hepatit B aşısı olmuşsunuz anlamını taşımakta.