WBC 11.0 (YÜKSEK)rnRBC 5.80 (yüksek)rnNeu% 74.2 (yüksek)rnNeu# 8.1 (yüksek)rnrnDaha önce kan oranımın fazla, sigara kullanımı yüksek rakım ve stres nedeniyle kan değerlerimin yüksek olduğu söylenmişti. Fakat neu# ve neu% hakkında bilgi sahibi değilim.

Merhabalar .tahlil sonuçlarımda rnWBC 11.0 (YÜKSEK)rnRBC 5.80 (yüksek)rnNeu% 74.2 (yüksek)rnNeu# 8.1 (yüksek)rnrnDaha önce kan oranımın fazla, sigara kullanımı yüksek rakım ve stres nedeniyle kan değerlerimin yüksek olduğu söylenmişti. Fakat neu# ve neu% hakkında bilgi sahibi değilim. Yüksek değerler hakkında bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizde çok hafif bir wbc yüksekliği var, nötrofil oranı da çok hafif yükselmiş.Bu haliyle sizi korkutacak bir bulgu yok sonuçlarda.