Yaptırdığım kan tahlil sonuçlarımda aşağıdaki değerlerin normal olmadığı gözüküyor.Görüşünüzü öğrenebilir miyim ?

Yaptırdığım kan tahlil sonuçlarımda aşağıdaki değerlerin normal olmadığı gözüküyor.Görüşünüzü öğrenebilir miyim ?ASO: 270, CRP:110 BK:16.4,HTC:33.8

Tahlil.com Cevabı : HTC(Hematokrit) değerinizin düşük olması kansızlık yönünde,ASO ve CRP testlerinin de yüksek olması geçirilmiş bir enfeksiyon veya eklem rahatsızlığı ile ilgili olabilir.Ayrıca Akyuvarlarınızın sayısını gösteren BK(Beyaz küre) testiniz de yüksek,bir enfeksiyon geçirmekte olduğunuzu düşündürüyor.Dahiliye bölümüne muayene olmanızı öneriyoruz.