Yürürken bir anda yere düştüm diziden pat sesi geldi ve şuan şiş ve ağrıyor diz kapağı yürürken boşluk hissi geliyor

Yürürken bir anda yere düştüm diziden pat sesi geldi ve şuan şiş ve ağrıyor diz kapağı yürürken boşluk hissi geliyor bidaha olur diye korkuyorum ve hep oluyor bu sadece tek değil 2 ayda bir yaşıyorum bunu

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Bu durumda bir ortopedi uzmanına muayene olmanızı öneriyoruz.