Farenjit Hastalığında Dikkat Edilmesi Gerekenler


H
SPONSOR BAĞLANTILARH
SPONSOR BAĞLANTILARH
İLGİLİ İÇERİK

Tahlil Sonuçları Değerlendirme

Tahlil sonucu değerlendirme hizmetimiz ile ilgili sizler için hazırladığımız açıklama ve uyarılarımızı lütfen okuyunuz.

* Tahlillerinizle ilgili bilgi verirken, yapılan tahlilin adı ve çıkan sonuç ve tahlilin çalışıldığı laboratuvarın referans değerlerini belirtmeniz size yanıt vermemizi kolaylaştıracaktır.

* Çok sayıda tahlil sonucu yerine özellikle normal değerlerin dışında çıkan sonuçlarınızı belirtiniz.

* Tahlillerinizle ilgili verdiğiniz bilgilerin kısa ve anlaşılılır olmasına dikkat ediniz.

* Tahlil yorumlama hizmetimiz tamamen ücretsiz olup sizleri tahlil sonuçlarınıza dair genel olarak bilgilendirme amacı taşımaktadır.Asla doktor muayenesinin yerini tutmayacağını dikkate alınız.

* Sorularınız başvuru sırasına göre yanıtlanmaktadır.

* Uzman hekimlerimizce değerlendirmeye uygun görülen tahlil sonuçları yorumlanmakta olup ortalama cevaplanma süresi 1 ile 7 gün arasındadır.Yaşlılıkta da Cinsel Hayat Devam Edebilir

Kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, şeker hastalığı, depresyon, romatizma, sigara, alkol ve hormon düzensizlikleri yaşlılıkta cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyebilir. Zevk veren bir cinselliğin yolu kişinin kendi vücuduyla barışık olmasından geçer.Göz ardı edilmemesi gereken bir nokta ise her organın yaşlandığı gibi cinsel organların da yaşlandığının unutulmamasıdır.
Sağlıklı ve mutlu bir cinselliğin cinsel organlar ve vücut görüntüsü ile genellikle bir ilgisi yoktur. Eğlenmek cinselliğin temel bir parçasıdır, ancak cinsellikte sıklık önemli değildir. Çiftler yaşlanmaya bağlı olarak karşılıklı çekiciliklerini yitirmiş olsa bile tekrar elde edebilirler.
Samimi ve açık olarak konuşmak, cinselliği bir performans gösterisi olarak görmemek, beyni kapatarak anın tadına odaklanmak, cinsel fanteziler kurmak, cinsel aktiviteler sırasında veya sonrasında partnerini yakın hissetmek, birbirine dokunarak heyecanlanmak, fantezi ve cinsel istekle ilgili olarak endişe, suçluluk ve korku duymamak, tensel uyum ve karşılıklı anlayış ile cinsel çekicilik tekrar elde edilebilir.Z
BİLMENİZ GEREKENLER