adet gününden 3 gün erken oldum ve 2 gün sürdü kanama azar azar geldi arada rengi kahverengiyi bazende kırmzı sizce hamilemiyim?

Merhaba evliyim bir aydır korumasiz ilişkiye giriyoruz ve yaklaşık bi haftadır gebelik belirtilerinin çoğu var ve beklenen adet gününden 3 gün erken oldum ve 2 gün sürdü kanama azar azar geldi arada rengi kahverengiyi bazende kırmzı sizce hamilemiym.

Tahlil.com Cevabı : Adet olmanız hamilelik ihtimalinizi ortadan kaldırıyor. Kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz.