adetime 3 gün var ve ben dün erkek arkadaşımla bir ilişkiye girdim.Sizce gebe kalır mıyım?

Merhaba, adetime 3 gün var ve ben dün erkek arkadaşımla bir ilişkiye girdim. O pen*sini benim vajinama sürttü fakat prezervatif takılıydı kendisinde. Meni veya zevk suyu geldi mi dedim hayır gelmedi dedi.Sizce gebe kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla üstelik prezervatif varken yaşadığınız ilşkide hamile kalamazsınız.