Hocam benim geçmeyen uzun süredir devam eden ishal problemim var. Sıvı kaybı olduğu için sürekli susuyorum acaba neden olabilir

Hocam benim geçmeyen uzun süredir devam eden ishal problemim var. Sıvı kaybı olduğu için sürekli susuyorum acaba neden olabilir.Birde aşırı iştahsızlık var günde 2 öğün zor yiyorum.Tehlikeli bir hastalık olma olasılığı var mıdır.

Tahlil.com Cevabı : İlk akla bir barsak enfeksiyonu geliyor.Öncelikle enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurun.Ardından gastroenteroloji bölümüne da başvurmanız gerekebilir.
İleri tahlillerin yapılması ve muayene olmanızı öneriyoruz.