Son bir haftada gaita düzeninin bozulması şikayetim vardı ishal olup normale dönüyordum.Dahiliye uzmanına gözüktüm sadece gaita testi istedi

Merhaba hocam son bir haftada gaita düzeninin bozulması şikayetim vardı ishal olup normale dönüyordum.Dahiliye uzmanına gözüktüm sadece gaita testi istedi sonuçta sadece 1-2 lökosit olduğu ve mikrop kaptığımı söyleyip ilaç olarak ercefuly ve buscopan verdi 4 gün kullandım normalleşti ancak ilaç bitikten sonra yine aynı ishal başladı yer yer ağrıda yapıyor bazen sarımsı bir sıvı ve hafif mukus da var ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bir gastroenteroloji bölümüne olmanızda fayda vardır.İleri tetkik yapılarak araştırılması gerekebilir.