10 gün önce adetim bitti ve sevgilimle ilişki yaşadık ertesi gün ama içime boşalmadı. Bugün geri sıvı berrak kan geldi adet kani gibi değil ara ara geliyor beli

10 gün önce adetim bitti ve sevgilimle ilişki yaşadık ertesi gün ama içime boşalmadı. Bugün geri sıvı berrak kan geldi adet kani gibi değil ara ara geliyor belimde ağrıyor. Ama vajina girişinde kaşıntı ve idrarda yanma ve koku var acaba enfeksiyon mu var ondan mı kan geldi? Teşekkür ederim şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : Bahsetmiş olduğunuz şikayetler vajinal bir enfeksiyon veya mantar olabileceğini gösteriyor.Konu ile ilgili bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.
Ayrıca korunmasız ilişkilerde içe boşalma olmasa bile gebelik riskinin her zaman bulunduğunu unutmayınız.Bu yüzden beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda bir gebelik testi yapabilirsiniz.İstenmeyen gebelikle karşılaşmak istemiyorsanız korunmasız ilişkilerden kaçının.