2 sene önce yumurtalık kanseri sebebiyle ameliyat oldum ameliyattan 1 sene sonra karnımda sıvı teşhis edildi ve ca 'm yüksek çıktı . bunun nedeniyle şu an kemo

  2 sene önce yumurtalık kanseri sebebiyle ameliyat oldum ameliyattan 1 sene sonra karnımda sıvı teşhis edildi ve ca 'm yüksek çıktı . bunun nedeniyle şu an kemoterapi görüyorum . 3. kürümü aldım şu an ca 'm 97 kemoterapiden başka tedavi yöntemi yok mu ? teşekkürler şimdiden .

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Acil şifalar diliyoruz.Kanserin şekli, durumu vb. nedenlerle tedavi sürecini doktorunuz belirlemektedir.Ca değeriniz de çok aşırı yüksek değil zaten.Kemoterapi tedavinize devam edilmesi en doğru yaklaşım  gibi gözüküyor.