3 ay önce doğum yaptım bu ayın 8 inde normal adetimi de gördüm. ama eşimle ilişkiye girdikten sonra bir miktar kanamam oldu önceden böyle sorunum yoktu

 3 ay önce doğum yaptım bu ayın 8 inde normal adetimi de gördüm. ama eşimle ilişkiye girdikten sonra bir miktar kanamam oldu önceden böyle bi sorunum yoktu nedenini merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Normal sürede ilk cinsel ilişkinizi kurmuşsunuz.Doğum sonrası bir süre adet düzeninde bozukluklar olabilir.Şikayetleriniz devam ederse kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.