3 gün önce tanımadığım birisiyle birlikte oldum internette baktığım bilgilere göre

Meraba ben 3 gün önce tanımadığım birisiyle birlikte oldum internette baktığım bilgilere göre 3 ay sonrasında test yaptırabiliyrmuşuz sanırım. Doktora ne zaman gitmeliyim 3 ay sonra mı hemen mi? biraz fobik birisiyim lütfen ilgilenizseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Fobinizi arttırmak gibi olmasın ama cinsel yolla bulaşan birçok hastalık vardır. Sadece HIV değil.   Aşağıdaki yazımızdan yararlanabilirsiniz. http://tahlil.com/cinsel-yolla-bulasan-hastaliklar-2

a******** :

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben en kısa zamanda bir kan merkezine gidip kan bağışı yapmak istiyorum böylece hangi her hangi bir hastalık taşıyormuyum belli olur ama cinsel ilşkiden kaç gün sonra kan vermem uygun olur ?