,5 aylık beyaz renkte kusması vardı ve çoğaldı günde 32 defa kustu fışkırtarak kusması başladı tahlil yapıldı amonyak çıktı

Yeğenim 1,5 aylık beyaz renkte kusması vardı ve çoğaldı günde 32 defa kustu fışkırtarak kusması başladı tahlil yapıldı amonyak çıktı ama önemli olmadığını kanın beklemesi ile alakalı durum olabileceği söylendi, ultrason ile bakıldı herhangi bir sorun yok dendi, en son idrar testi yapıldı dansite 1002 çıktı, hamilelikte böbreğin 1 tanesinde büyüme vardı doğumdan sonra incelendi normal dediler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Kusma şikayetleri devam ederse başta gastroenteroloji bölümü olmak üzere üroloji ve nefroloji bölümlerine de başvurması gerekebilir yeğeninizin