6 aydır yaptırdığım tahlil sonuçlarında tigriserit değerlerim 968 ve kanımda iltihap çıkıyor.

6 aydır yaptırdığım tahlil sonuçlarında tigriserit değerlerim 968 ve kanımda iltihap çıkıyor. Raporlarım doktorumda olduğu için kendi bilgimi yazıyorum. ne yapmam ve hangi doktora gitmem konusunda yardımcı olursanız sevinirim.(şuan gittiğim bölüm hemotoloji). şimdiden teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit değeriniz çok yüksek, genetik bir yapınız olabilir.İlk aşamada bir endokrinoloji uzmanına danışmakta yarar var.