Adet tarihimdeki 5 günlük gecikmede kan tahlili yaptırdım bhcg 13 çıkmıştı.2 gün sonra tekrar yaptırdım fakat kan değerim 9 a düştü bu süreç içerisinde 3 defa i

Adet tarihimdeki 5 günlük gecikmede kan tahlili yaptırdım bhcg 13 çıkmıştı.2 gün sonra tekrar yaptırdım fakat kan değerim 9 a düştü bu süreç içerisinde 3 defa idrarda testinde 2 si silik negatif çıktı.Kan değerimin düşmesiyle doktor bozulan gebelik dedi ve düşük olduğunu söyledi 2 gün sonra kanamam başladı fakat ilk gün pıhtı şeklinde kanama 2.günü kahverengi damlalar peki bu şekilde düşük oldu mu şimdi?Düşük kanaması 1 gün olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Bazı durumlarda kürtaja gerek kalmadan gebelik kendiliğinden  sonlanabiliyor.Düşük olayının tamamen gerçekleşip gerçekleşmediğini anlamak için ultrason muayenesi ve tekrar testleri ile öğrenmek mümkündür.Bu yüzden doktorunuza kontrole gitmeniz gerekmektedir.