AKŞ 74-106 H 119 TKŞ 152 %HbA1C %4-6 4.9 Biyokimya,eliza,hematoloji,seroloji ve idrar tahlillerimde her şey kendi referans aralığı içerisinde bu değerlere b

AKŞ 74-106 H 119TKŞ 152%HbA1C %4-6 4.9Biyokimya,eliza,hematoloji,seroloji ve idrar tahlillerimde her şey kendi referans aralığı içerisinde bu değerlere bakarak açlık kan şekerim yüksek çıkmış hocam şeker hastası olabilir miyim 12 saat öncesinden yemek yememiştim ikinciye tahlil yaptırdığımda ise 122 çıktı ama çok mağızdanim bozuktu ve heyecan yaptım acaba bu etkili olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı :

Şeker hastalığı yönünden risk altında olabilirsiniz,bir endokrinoloji uzmanına başvurun,ilave tahliller de isteyebilir.Heyecandan şeker değeriniz yüksek çıkmaz