Alt karın bel bölgemde şiddetli ağrılarım, bulantım var. ertesi gün hapı ella kullarkadanı 28 gün oldu nedeni buna mı bağlıdır?

Alt karın bel bölgemde şiddetli ağrılarım, bulantım var. ertesi gün hapı ella kullanalı 28 gün oldu nedeni buna mı bağlıdır?

Tahlil.com Cevabı : Ella kullanımı sonrasında adet sancısı normalinden farklı olabiliyor.Adet tarihiniz yakınsa buna bağlı olabilir. Aynı zamanda vajinal enfeksiyonlar da alt karın bölgesinde ağrıya ve bulantılara neden olabilmektedir.Adet olmanız durumunda geçmez ise bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.