Benim genital akıntım var. Renkli ve kokulu. Doktora gideceğim ama kan tahlili yapar mı acaba

  Benim genital  akıntım var. Renkli ve kokulu. Doktora gideceğim ama kan tahlili yapar mı acaba bilginiz var mı ? Ayrıca evlide değilim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda daha çok  jinekolojik muayene,vajinal kültür ve mikroskopik inceleme yapılır.İdrar tahlilleri de istenebilir.Kan tahlili pek istenmez, bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.