Benim kan testinde serbest t4:1.07 tsh: 1.39 anti tg : 279 ve anti tpo :1300 cikti su ana kadar normaldi simdi ise böyle neden acaba?

 Merhaba ben hamileyken guatrim cikti,ve hala daha var bi kac doktora gittim kan tahlili ultrasyon hepsini yaptilar,bide sizden ögrenmek istiyorum benim kan testinde serbest t4:1.07 tsh: 1.39 anti tg : 279 ve anti tpo :1300 cikti su ana kadar normaldi simdi ise böyle neden acaba? tesekkürler.....

Tahlil.com Cevabı : Hashimato denilen bir tiroid bezi hastalığınız olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına danışmanızda yarar var.