Bipolar hastasıyım ayrıca alerjenik bir bünyem var.

wbc 3,7 nd(4-10); neut%75,9 nd(50-70) mono%0,5 nd(3-12) lymph%21,7 nd(20-40) bi polar hastasıyım ayrıca alerjenik bir bünyem var tahlil sonuçlarımda bu anarmalliklere rastladım bunlar ne anlama geliyor, ne gibi önlemler almalıyım şimdiden sonsuz teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Şikayetlerinizle bu değerlerin bir ilişkisi yok. Alerjik bünyeniz için bir immünoloji veya dermatoloji uzmanına muayene olmalısınız.