Bugün adetimin 3.günü ve vajinamdan 4-5 cm uzunluğunda et parçası geldi ondan önce adet sancım vardı parçadan sonra ağrım geçti ve ilk günden beri çok fazla pıh

Merhaba, ben pazartesi günü ayın 6 sında sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim salı günü adet olmam gerekiyordu ama perşembe günü oldum bugün adetimin 3.günü ve vajinamdan 4-5 cm uzunluğunda et parçası geldi ondan önce adet sancım vardı parçadan sonra ağrım geçti ve ilk günden beri çok fazla pıhtı geliyor ve ilk defa et parçası geldi. Düşük yapmış olma ihtimalim var mıdır? Neden et gelmiştir?

Tahlil.com Cevabı : Bu tarz ilişkilerde vajina bölgenize sperm teması olmadığı müddetçe gebelik söz konusu olamaz. Sizin bu konuyla ilgili bir kadın doğum doktoruna muayene olmanız gerekmektedir.Ancak gerekli tahlil ve tetkiklerle sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz