Cildiye mi kadın doğum mu ?

Kil koklerim çok sert ve kalın alırken kaniyo hatta ikili kil oluyo altında bi tane daha oluyo yada koku çekince altında top gibi bisey oluyo ve çok aşırı kizariyo sonra sivilce cikiyo. Cildiye mi kadın doğum mu ? Bide hormon testi yapılırsa ne olur

Tahlil.com Cevabı : Bu şikayetiniz için dermatolog muayenesi daha uygun olacaktır. Hormon testlerinizi de isteyebilirsiniz.