crp, aso ve sedimentasyon değerlerim enfeksiyon olabileceğini düşündürürken hiçbir savunma hücremin miktarında belirgin bir artış olmaması normal mi?

wbc 6,7 (4,0-10,0) ,crp 38,7 (0-6) ,aso 272 (0-200) ,sedimentasyon 53 ( yaşıma göre normali 13,5)   crp, aso ve sedimentasyon değerlerim enfeksiyon olabileceğini düşündürürken hiçbir savunma hücremin miktarında belirgin bir artış olmaması normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu testler enfeksiyon yönünden bilgi verir, bunun nedenine yönelik ilave tahliller yapılması uygun.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızda yarar var.Savunma hücresi demekle ne dediğiniz anlaşılmıyor. Verdiğiniz test sonuçları üzerinden yorum yapabiliriz.