Doktor dış gebelik olabilir dedi.Alttan muayene etmek istedi kabul etmedim.

Adetim gecikti gebelik testi yaptim pozitif cikti beta hcg degerim 15167 cikti bebek ultrasonda gozukmedi tekrar beta hcg yaptirdim sonucu1242 cikti alttan muayene etmek istedi a ben kabul etmedim dis gebelik olabilir ddi kac haftalik hamile oldugumu da aoylemedi 10 nisanda doktora gidicem baska bilmiyorum acaba dis gebelikmi ultrasonda kese gozukmuyor

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerinde düşme gebeliğin sağlıklı olmadığı yönünde bilgi veriyor.
Keşke doktorunuzun muayene talebini kabul etseydiniz.Şu durumda herhangi bir probleminiz olmadıkça bir sonraki randevu tarihini bekleyip doktorunuza muayene olun