Doktorumdan dış gebelik geçirdiğimi öğrendim iğne ile sonlandırıldı ondan sonra iki ay korundum gebelik düşünmedim doktorum hormonların kendine gelsin dedi

Doktorumdan dış gebelik geçirdiğimi öğrendim 21 aralıkta iğne ile sonlandırıldı ondan sonra iki ay korundum gebelik düşünmedim doktorum hormonların kendine gelsin dedi Şubat 22 de adet gördüm korunmayı bıraktım gebelik planladık ama olmadı bu ayda 25 martta adet gördüm sizce neden gebe kalamadım ne yapmam gerekiyor.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik oluşmasına mani herhangi bir sorun olup olmadığını bir kadın doğum doktoruna muayene olarak öğrenebilirsiniz.Gerekli tahliller yapılır. Ama henüz endişelenmek için erken olduğunu düşünüyorum.Yaşamış olduğunuz stres ve hormonal değişiklikler gecikmeye neden olabilir.