Ellerimde geçmek bilmeyen bir uyuşma ve sersemlik söz konusu ecopirinve nootropil verildi hala devam ediyor.

Ellerimde geçmek bilmeyen bir uyuşma ve sersemlik söz konusu ecopirinve nootropil verildi hala devam ediyor.Tahlil sonuclarımda trigilesit yüksek 253 crp yüksek 7,52 hala parmak ucumda uyuşukluk var gibi hissediyorum.

Tahlil.com Cevabı : CRP sıklıkla istenen bir tahlil türü olup  akut faz reaktanıdır. Tahlil sonucunuzda CRP değeri yüksek olarak görülüyor.CRP yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ve/veya  romatizmal durumlar akla gelir.CRP yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilir ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.CRP YÜKSEKLİĞİ NEDİR?Trigliserit yüksekliği de şikayetlerinizle direkt olarak ilgili değil.Nöroloji bölümünde muayene ve takiplerinizi sürdürünüz.