Erkek arkadaşımla ilişki yaşadık adetlerim hep düzensizdir aslında. Ama ilişki sırasında prezervatif yırtıldı?

Erkek arkadaşımla ilişki yaşadık adetlerim hep düzensizdir aslında. Ama ilişki sırasında prezervatif yırtıldı fakat içime boşalmadığını söylüyor adetim 7 gün gecikti 3 kere test yaptım üçüde negatif. Hamile miyim ? Arada adet olucakmışım gibi kasıklarım ağrıyor ama belirti yok

Tahlil.com Cevabı : Tavsiyemiz bir süre daha bekledikten sonra gebelik testini tekrar ettirmeniz veya bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızdır.