Eşimle bir kaç gün önce korunmasız ilişkiye girdik korunmasız

Merhabalar.. Eşimle bir kaç gün önce korunmasız ilişkiye girdik korunmasız ilşkiden bir gün snra adet gordm ama adet dönemime daha vardı yani adetm bittikten 2bucuk hafta snra tekrr adet olmş gbi birşey oldum bu nasıl bişey olablr ?? cevabınızı cok acıl beklyorum

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir problem olabilir, muayene olmanızı öneririz..