Geçen ayın 22 isinde adet oldum . ve bu aya göre adetim 11 gün gecikti hala olmadım . Gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı. Ne yapmalıyım?

19 yasındayım ismim inci şikayetim Geçen ayın 22 isinde adet oldum . ve bu aya göre adetim 11 gün gecikti hala olmadım . Gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı . İdrarımda yanma var özellikle acısı çok fazla . Göğüslerim de ve sol kasığımda ağrı var. Sarımsı hafif kokulu akıntım var bana lütfen yardımcı olun?

Tahlil.com Cevabı : Eğer ilişki sonrasında düzenli bir adet kanaması görmüşseniz bu ay ki adet gecikmenizin hamilelikle ilgili olmadığını söyleyebiliriz. Adet gecikmeniz devam ederse nedenini belirlemek için bir kadın doğum uzmanı tarafından muayene edilmenizi tavsiye ederiz.

d********* :

Merhaba. Biz sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik. Hiç bir şekilde boşalma olmadı. Fakat vajinama zevk suyu değmiş olabilir. Emin değiliz. Hamile kalır mıyım ?

Cevap:

Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşarsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.