Hamilelik riski varmı ?

En son reglim 21 aralıktı 1 ocakta arkadan ilişkiye girdim girme cok fazla olmadı. Boşalma da olmadı. 20 ocakta yeşil ve sarı renkte lekenlenme yaşadım. Henüz regl olmadım regl sancım var ama regl olamadım bir türlü. Hamilelik riski varmı ? Acil ltfn

Tahlil.com Cevabı :
Hamilelik için kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz. Ancak önceliğiniz enfeksiyon olmalı çünkü sarı yeşil akıntı enfeksiyon belirtisidir. Alanında uzman bir kadın doğum doktoruna görünüp tedavi almanız gerekir.