Hocam 4 ay önce arkadan ilişkim oldu boşalma oldu. Sonrasında adet gördüm.Hamile miyim?

Hocam 4 ay once an*l ılıskım oldu bosalma oldu o an peceteyle sıldım.ılıskıden 22 gün sonra adet oldum, pıhtılıydı.duzenlı adet goren bırı degılım.2. Adetım ıse bundan 40 gun sonra oldu ama 2 gun surdu.3.adetım 38 gun sonra oldu.cok akıntım olmuyor.o yuzden sogan suyu ıcıyorum.3 gundur bulantım var

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet görülmüşse hamilelikten söz edilemez. Adet döngünüzdeki düzensizlik içinse mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.

c************ :

Kız Arkadasım ilişkiye girmeden 3 gün önce desolet almaya başladı 2 gün birlikte olduk bu sure zarfında kanaması oldu(ilk ilişkimiz değil) ilişkiden sonra da iki gundur kanama devam edıyor.kanama adet kanaması degıl cunku 10 gün önce adet olmuştu.böyle bir kanama varken hamile kalınır mı ?

Cevap:

Bir kadın doğum uzmanı tarafından tetkikler yapılması gerekebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

h****** :

Yaklaşık 1 ay önce kadar adetimden hemen sonra nişanlımla birlikte oldum. Bu ay adet oldum ama normal adetim gibi değil 3üncü günden sonra sadece tuvalete girdikçe kahverengi leke gelmeye başladı. Hamile olabilir miyim?

Cevap:

Regl kanaması olup olmadığından emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.