İdrar tahliline dansite 1,025 den büyük çıktı.Doktora gitmeli miyim?

Yaptırmış olduğum rutin idrar tahlilinde normal olmayan sonuçlar çıktıgörünüm:bulanıkDansite :>1.025kan (peroksidaz ile) 10(+)doktor eğer ağrı yanma filan hissedersen dahiliyeye git dedi. Herhangi bir ağrı yok ama yinede doktora gitmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilin tüm parametrelerini yazmamışsınız.İdrar kültürü yapılması da fikir verebilir.Dahiliye uzmanından çok üroloji uzmanına başvurmanızda yarar var, şikayetleriniz geçmez ise.