İyi günler. Benim son zamanlardır adet tarihimde değişiklikler olup, gecikmeler oldu. Her adetim de azar azar biraz daha gecikmeler oldu. Mesela bir adetim de 2

İyi günler. Benim son zamanlardır adet tarihimde değişiklikler olup, gecikmeler oldu. Her adetim de azar azar biraz daha gecikmeler oldu. Mesela bir adetim de 2-3 gün, diğer adetim de 7-8 gün, 11 gün bile geciktiği olmuştur. Bu son adetim 7 gün geciktikten sonra 2 gündür açık kahverengi akıntım geldi. Araştırıp okuduklarımda ya kist ya da hamilelik belirtisine benziyor. Beni aydınlatırsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Vajinal enfeksiyonlar gibi bir çok etken adet düzensizliğine neden olabilir.Konuyla ilgili bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.Gerekli muayene ve tetkikler sonucunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.