Jinekolojiye rahim ağzında yara şüphesi ve sızıntı şeklinde kanama için başvurduk

merhabalar. 5 aylık bir kızım var. eşim normal doğum yaptı. jinekolojiye rahim ağzında yara şüphesi ve sızıntı şeklinde kanama için başvurduk ve smear testi yapıldı. doktor muayenede CLEOCIN VAJINAL KREM verdi ve 3 gün kullanmamızı söyledi. sonucu görmeden kullanmak istemedik. sonuç: intraepitelyal lezyon ve malignite açısından negatif.servikovajinal yayma (bethesda 2001) inflamasyona bağlı reaktif değişiklikler. hocam sizce bu sonuç normalmidir. doktorun verdiği ilacı kullanmalımıyım? ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonucunuz enfeksiyon bulguları olduğunu gösteriyor. Doktorunuz verdiği ilaç vajina iltihapları ile ilgili. Kullanabilirsiniz.