Kilo almak konusunda bir sıkıntım var,alamıyorum

koly gelsin kilo almak konusunda bir sıkıntım var alamıyoırum 175 boy 55 kilo orantım nasıl bilmiyorum ama dış görünüş olarak psikoljim bozuluyo ister istemez yardımc olma sansınız varmıdr

Tahlil.com Cevabı :  Metabolizmanızın hızlı olması kilo alamamanıza yol açabiliyor olabilir. Öncelikle bir tiroid hormonlarınıza baktırın. Bunun için bir endokrinoloji uzmanına muayene olabilirsiniz.