Merhaba 3 kere gebelik testi yaptırdım. 0.34-0.19-0.03 sonuçları geldi yumurtlama dönemimi tam olarak hesaplayamıyorum bunun için hangi doktora gidebilirim ve n

Merhaba 3 kere gebelik testi yaptırdım. 0.34-0.19-0.03 sonuçları geldi yumurtlama dönemimi tam olarak hesaplayamıyorum bunun için hangi doktora gidebilirim ve neler yapabilirim bu arada Şubat ayında fsh baktırdım 6.6 geldi son adetim de 2 gün sürdü sadece bunların sebebini araştırmak istiyorum kadın doğum da hangi dalda muayene olmam gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik için yaptırmış olduğunuz testlerin hepsi negatif yani gebelik yok.Şikayetleriniz için herhangi bir kadın hastalıkları(jinekoloji) doktoruna muayene olabilirsiniz.