Merhaba 7 haftalık hamileyim doktorum progestan ilacı verdi ve fitil olarak kullanmamı söyledi. İlacı kullandıktan bir süre sonra elimi vajinanın içine soktuğum

Merhaba 7 haftalık hamileyim doktorum progestan ilacı verdi ve fitil olarak kullanmamı söyledi. İlacı kullandıktan bir süre sonra elimi vajinanın içine soktuğumda şişlik hissettim daralma var iki haftadır eşimle ilişkiye girmiyoruz nedeni ne olabilir lütfen cevaplayın şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bunun ne olduğunu anlamak için kadın doğum doktorunun muayene etmesi gerekmektedir. Muayene yapılmadan yorum yapılması doğru olmaz.