Merhaba. Ben şu an adet döngüsü içindeyim. Ancak dün gece göğüslerimde ağrı ve süt gibi sarı ve beyaz renkte az miktarda bir sıvı akmaya başladı.Göğüs uçlarıma

Merhaba. Ben şu an adet döngüsü içindeyim. Ancak dün gece göğüslerimde ağrı ve süt gibi sarı ve beyaz renkte az miktarda bir sıvı akmaya başladı.Göğüs uçlarıma dokunduğum zaman anladım.Adet dönemiyle bir ilgisi var mıdır yoksa.Doktora ne zaman gitmeliyim ,adet olduktan sonra mı gitmem daha iyi olur?Bunun için hangi doktora gitmem lazım? Daha önce böyle bir sıkıntım yoktu bu ay ilk defa oldu.

Tahlil.com Cevabı : Bahsetmiş olduğunuz şikayetlerden yola çıkarak hamile olup olmadığınızı bilemeyiz.Gebelik şüpheniz var ise beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda bir gebelik testi yapabilirsiniz.Şikayetiniz devam ederse bir kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.