Merhaba benim burnumda eğrilik var ve ameliyat olmam gerektiği söylendi

Merhaba benim burnumda eğrilik var ve ameliyat olmam gerektiği söylendi olacam ama çevremde olanlar burun delikleri büyüyor burun ön kısmı öne doğru 1 cm düşme yapıyor estetikli ol diyorlar ne kadar doğru acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Bu sorularınıza en doğru cevabı sizi sırasıyla muayene edecek KBB ve plastik cerrahi doktorları verecektir.Bu bölümlere başvurmanızı öneririz.