Merhaba. Eşimin prolaktin sonuçları çok yüksek çıktı çok tedirginiz Değerli yorumlarınızı bekliyorum  saygılarımla.

Merhaba.Eşimin prolaktin sonuçları çok yüksek çıktı çok tedirginiz Prolaktin H/L Sonuç :758.3 - ulU/ml min 102 max 496 414.4 sonuçlar bunlar Değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı :

Endokrinolojiye başvurmanızı öneririz, yeni testler yapılarak araştırılması gereklidir..