Merhaba .Evde idrar testi yaptım pozitif çıktı.Kan testinde sonuç :4366,20 referans 0-5 ml çıktı hamilelik var mı?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını ve sağlıklı bir gebelik olup olmadığını asıl belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesidir.Ultrason muayenesi sonucunda doktorunuzdan çok daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.Bir kadın doğum doktoruna baş vurmanızda fayda var.
Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz. Gebematik için tıklayın:http://tahlil.com/gebelik-suphesi-olanlar-icin-gebematik