Merhaba hocam babam 54 yaşında sol göğsünde bir sertlik var bu sertlik 1-2 haftadır varmış çok bastırınca da acıyormuş acaba bu ne olabilir ne yapalım birde hoc

Merhaba hocam babam 54 yaşında sol göğsünde bir sertlik var bu sertlik 1-2 haftadır varmış çok bastırınca da acıyormuş acaba bu ne olabilir ne yapalım birde hocam temmuzda kalp krizi geçirmişti bir sürü hap kullanıyor onlardan filan olabilir mi şimdiden çok teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :

Kalp ilaçları göğüste setlik yapmaz.Babanız öncelikle bir genel cerrahi uzmanına muayene olsun hissettiğiniz setlik için.