Merhaba midemde ağrı var bıçak saplanıyomuş gibi bir ağrı birden gelip gidiyor

 Merhaba midemde ağrı var bıçak saplanıyomuş gibi bir ağrı birden gelip gidiyor bide baş ağrısı oluyo yemek yerken ağrım daha çoğalıyor bunun sebebi nedir öğrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Bunun nedeninin araştırılması için öncelikle bir gastroenterolojiuzmanına başvurmalısınızç