Merhaba,11 gündür regl olmadım. regl nin 8.günü kan testi yaptırdım.sonuç:0.06 Dört gün sonra evde test yaptım.çok silik bir çizgi çıktı.bunun üzerine tekrar ka

Merhaba,11 gündür regl olmadım. regl nin 8.günü kan testi yaptırdım.sonuç:0.06 Dört gün sonra evde test yaptım.çok silik bir çizgi çıktı.bunun üzerine tekrar kan testi yaptırdım.sonuç:0.19.Bu arada gecikmenin 11 ve 12.gününde kahverengi akıntı geldi. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Kanda gebelik testinin güvenilirliği idrar testine göre daha yüksektir.Sizin her iki test sonucunuz da negatif,yani gebelik yok anlamındadır.Adet gecikmesi başka nedenlere bağlı olabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.